Współpraca

Wierzymy, że wielkie rzeczy dzieją się, gdy pasjonaci, specjaliści i instytucje połączą siły. W Ogólnopolskim Projekcie Geometrii Krzywych Przestrzeni Wnętrz, jesteśmy otwarci na różnego rodzaju formy współpracy. Wspólnie możemy tworzyć, eksplorować i kształtować przestrzenie w nowatorski sposób, inspirowany matematyką.

Dla naukowców i instytucji edukacyjnych:

Jeżeli jesteś naukowcem, studentem lub reprezentujesz instytucję edukacyjną, chętnie nawiążemy z Tobą współpracę. Wspólnie możemy prowadzić badania, organizować warsztaty czy konferencje, tworzyć publikacje, które łączą naukę z praktyką projektowania przestrzeni.

Dla architektów, projektantów wnętrz i firm budowlanych:

Jeżeli jesteś profesjonalistą z branży architektonicznej, designu wnętrz czy budownictwa, z przyjemnością rozważymy możliwość współpracy. Wspólnie możemy tworzyć przestrzenie, które są nie tylko estetycznie atrakcyjne, ale także oparte na zaawansowanych zasadach matematycznych.

Dla mediów i influencerów:

Jeżeli reprezentujesz media lub jesteś influencerem w obszarze designu, architektury, nauki czy edukacji, chętnie podzielimy się naszą wiedzą, doświadczeniem i osiągnięciami.

Kontakt do nas:

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, prosimy o kontakt za pośrednictwem e-maila: wspolpraca@opgk.com.pl lub telefonicznie pod numerem +48 123 456 789.

Razem możemy tworzyć przestrzeń innowacyjną, inspirowaną nauką i sztuką!

Zespół Ogólnopolskiego Projektu Geometrii Krzywych Przestrzeni Wnętrz.